Mamajoo Elektronik USB Çiftli Süt Pompası (8697767122858)

Marka : Mamajoo
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺399,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺299,00(KDV Dahil)
₺35,75 'den başlayan taksitlerle
Mamajoo Elektronik USB Çiftli Süt Pompası : 
Mamajoo Elektronik USB Çiftli Göğüs Pompası, uygun çekim gücü seçimi yapabileceğiniz, kolay taşıma imkanıyla, zahmetsiz ve hızlı çekim gücüyle aradığınız konforu, hızı ve kolaylığı size sunar.
Kolaylıkla taşınabilmesi için tasarlanmış Mamajoo Elektronik USB Çiftli Göğüs Pompası, hastane tipi süt pompaları kadar güçlüdür. Son derece sessiz çalışır.
Mamajoo Elektronik USB Çiftli Göğüs Pompası, elektrikli çalışabildiği gibi PC, USB veya powerbank ile de çalışabilir.
Hem PC,USB veya powerbank ile çalışabilmesi hem de küçük ve hafif olması sayesinde çalışan annelere büyük kolaylık sağlar.
Yeni teknolojiye sahip Mamajoo Elektronik USB Çiftli Göğüs Pompası sadece 164 gr'dır.
Silikon başlığı sayesinde süt sağımı sırasında bebeğin emişi gibi doğal, nazik ve rahat hissettirir.
Tekli ve çiftli olarak iki farklı kullanım seçeneği olan Mamajoo Elektronik USB Çiftli Süt Pompasının açma/kapama tuşuna bir kez basıldığında, tekli çekim modunda çalışmaya başlar.
Tekli kullanımda 4 farklı masaj & 6 farklı çekim,
Çiftli kullanımda ayrıca 4 farklı masaj & 6 farklı çekim olmak üzere toplam 8 farklı masaj, 12 farklı çekim seçeneği sunar. 
Toplamda; 20 farklı (12 çekim & 8 masaj) kullanım seçeneği sunar.
Gelişmiş mikroişlemci teknolojisi sayesinde 30 dakika sonra otomatik olarak kapanır ve son kullanım ayarlarını hafızaya kaydeder.
LED göstergelerden işlem takibi yapılabilir.
Süt sağarken tercih edilen en uygun ve rahat hız ile ritim için +/- düğmelerine basarak kolayca seçim yapılabilir.
Evde, işyerinde veya seyahatlerde paket içerisinde bulunan biberona dönüşebilir anne sütü saklama kabına doğrudan sağım yapabilme imkanı 
ve başka bir biberona boşaltma gereği duyulmaksızın bebeği besleyebilme kolaylığı sunar. Saklama kabının ağzını kapatma halkası ile kapatarak
buzdolabında veya dondurucuda saklama imkanı sunar.
Garanti: 2 yıl
Temizlik ve Sterilizasyon: Motor ünitesi sadece kuru bir bezle temizlenir.
Pompa mekanik parçaları ve süt saklama kapları bulaşık makinesinde yıkanabilir.
5 dakika suda kaynatılarak veya Mamajoo sterilizör kullanarak steril edilebilir.
Uygun Olduğu Avrupa Standardı: CE- EN60335, EN55014 ve EN61000
 
Paket içeriği:  
1 x Çekim Ayarlı Elektronik USB Göğüs Pompası
2 x Sağım Kiti (150 ml/PES)
2 x Kapatma Halkası
2 x Kapatma Diski
1 x Silikon Biberon Emziği
1 x Biberon Kapağı
1 x Adaptör

NOT:SAĞLIK VE HİJYEN UYARISI

Sağlık ve hijyen nedenlerden dolayı göğüs pompalarının kutu üzerindeki hijyen etiketi kesildikten sonra ürün değiştirilmez ya da iade edilemez.

Benzer Ürünler
Etiketler
Mamajoo, Mamajoo Elektronik, Mamajoo Elektronik USB, Mamajoo Elektronik USB Çiftli, Mamajoo Elektronik USB Çiftli Süt, Mamajoo Elektronik USB Çiftli Süt Pompası, Mamajoo Elektronik USB Çiftli Pompası, Mamajoo Elektronik USB Süt, Mamajoo Elektronik USB Süt Pompası, Mamajoo Elektronik USB Pompası, Mamajoo Elektronik Çiftli, Mamajoo Elektronik Çiftli Süt, Mamajoo Elektronik Çiftli Süt Pompası, Mamajoo Elektronik Çiftli Pompası, Mamajoo Elektronik Süt, Mamajoo Elektronik Süt Pompası, Mamajoo Elektronik Pompası, Mamajoo USB, Mamajoo USB Çiftli, Mamajoo USB Çiftli Süt, Mamajoo USB Çiftli Süt Pompası, Mamajoo USB Çiftli Pompası, Mamajoo USB Süt, Mamajoo USB Süt Pompası, Mamajoo USB Pompası, Mamajoo Çiftli, Mamajoo Çiftli Süt, Mamajoo Çiftli Süt Pompası, Mamajoo Çiftli Pompası, Mamajoo Süt, Mamajoo Süt Pompası, Mamajoo Pompası, Elektronik, Elektronik USB, Elektronik USB Çiftli, Elektronik USB Çiftli Süt, Elektronik USB Çiftli Süt Pompası, Elektronik USB Çiftli Pompası, Elektronik USB Süt, Elektronik USB Süt Pompası, Elektronik USB Pompası, Elektronik Çiftli, Elektronik Çiftli Süt, Elektronik Çiftli Süt Pompası, Elektronik Çiftli Pompası, Elektronik Süt, Elektronik Süt Pompası, Elektronik Pompası, USB, USB Çiftli, USB Çiftli Süt, USB Çiftli Süt Pompası, USB Çiftli Pompası, USB Süt, USB Süt Pompası, USB Pompası, Çiftli, Çiftli Süt, Çiftli Süt Pompası, Çiftli Pompası, Süt, Süt Pompası, Pompası,